![005-palioh-gior-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/12/005-palioh-gior-eks.jpg)
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Το Παλαιοχώρι, το απόγευμα του Σαββάτου 19 Δεκέμβρη φόρεσε τα γιορτινά του, διασκεδάζοντας με άφθονο κρασί, γλυκά και πλούσια εδέσματα.
Παρόντες ο Πρόεδρος Προσχολικής Αγωγής κ. Σάκης Παντόπουλος και ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ κ. Χρήστος Αντωνίου και πλήθος ακόμη επωνύμων και μη παρευρισκόμενων, που απόλαυσαν τη βραδιά.
Ο Άγιος Βασίλης και οι πάγκοι με χριστουγεννιάτικα είδη έκλεψαν την παράσταση, όπως και το σταντ της ιστορικής ομάδας του χωριού, του Άρη Παλαιοχωρίου.
Δείτε το βίντεο:
Φωτογραφίες: