![GAS2678](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2014/11/GAS2678.jpg)
Αποκλειστικές δηλώσεις των πρωταγωνιστών της ανδρικής ομάδας μπάσκετ της Αλεξάνδρειας. Ο Έμβολος «κατασκόπευσε» το εξαιρετικά φορμαρισμένο σύνολο της πόλης μας μέσα από τη Δευτεριάτικη προπόνηση της 17-11-2014, διαπιστώνοντας από κοντά την πολύ καλή δουλειά που γίνεται εν μέσω οικογενειακού κλίματος.
![VASIM](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2014/11/VASIM-150x150.jpg)
Κάλεσμα στον φίλαθλο κόσμο από προπονητή και παίχτες, να στηρίξει περισσότερο την ομάδα με την παρουσία του, ωθώντας την προς την κορυφή. Επόμενο εμπόδιο για τον ΓΑΣ, η επικίνδυνη ομάδα του Κεραυνού Άσπρου το προσεχές Σάββατο και ώρα 18:00 στο κλειστό γυμναστήριο του 2ου Γυμνασίου Αλεξάνδρειας. Αξίζει να είστε όλοι εκεί!!
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ: