![gas-ped-fan-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/gas-ped-fan-eks.jpg)
![Bill ok a1](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/07/Bill-ok-a1-150x150.jpg)
Παρουσιάστηκε επίσημα σήμερα Παρασκευή 27 Νοεμβρίου η νέα στολή του τμήματος Μίνι του μπασκετικού ΓΑΣ Αλεξάνδρεια, όσο αφορά την αγωνιστική σεζόν 2015-16.
Πριν την καθιερωμένη απογευματινή προπόνηση του τμήματος έγινε η φωτογράφιση της νέας διπλής πρασινόασπρης ενδυμασίας, της οποίας αποκλειστικός χορηγός είναι η εταιρία «ΑΓΡΟΕΦΟΔΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ».
Παρόντες στην παρουσίαση οι έμπειροι προπονητές Θεόδωρος Τσοπουρίδης, Γιάννης Γκιζάρης, Σωτήρης Παπαδόπουλος, ενώ η ψυχή της ομάδας, ο ακούραστος Στάθης Πουαρίδης δεν θα μπορούσε να απουσιάζει από το γκρουπ των τεχνικών.
Ο Έμβολος εύχεται να είναι γουρλίδικη και τυχερή η νέα αθλητική στολή του τμήματος Μίνι και να χαρίσει πολλές νίκες στην ομάδα της Αλεξάνδρειας.
Φωτογραφίες:
![DSC04394](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/DSC04394.jpg)
![DSC04418](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/DSC04418.jpg)