ΒΟΛΕΪ ΝΕΑΝΙΔΩΝ: «Ασταμάτητα τα κορίτσια της Μαρίας!!» Νίκη και στην Πτολεμαΐδα 3-0 σετ

cc1
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια

Φαίνεται ότι η coach Μαρία Βασιλακάκη Περπερίδου, έχει βρει «το κουμπί» των παικτριών της, οι οποίες πετάνε από νίκη σε νίκη σε όλες τις διαβαθμίσεις των γυναικείων κατηγοριών. Έτσι λοιπόν και χθες, στην κατηγορία των Νεανίδων, η ομάδα βόλεϊ του ΓΑΣ Αλεξάνδρεια πέρασε σαν σίφουνας από την Πτολεμαΐδα, επικρατώντας του γηπεδούχου Αρίωνα εύκολα με 3-0 σετ (25-13, 25-17, 25-18).

cc8
ΑΡΙΩΝΑΣ Πτολεμαΐδας

Σύνθεση ΓΑΣ Αλεξάνδρεια : Καραγκιοζοπούλου Ευαγγελία, Καραγκιοζοπούλου Παναγιώτα, Μελπομένη Ματράκα, Αναδολού Ευαγγελία, Δαμιανίδου Σοφία, Μπογδάνου Δήμητρα, Μαυρούδη Δήμητρα, Κούγκα Ελευθερία, Παύλου Ηλέκτρα.

cc2 cc3 cc4 cc5 cc6 cc7 cc9 cc91

Προηγούμενο άρθροΦιλικό Τουρνουά Ακαδημιών ΑΟΚ Βέροιας και Α.Σ. ΑΘΛΟΥ Αλεξάνδρειας
Επόμενο άρθροΔΟΞΑ Λιανοβεργίου-Μακεδονικός Πλατάνου: 4-3 «Ματς θρίλερ, με νικητή το ποδόσφαιρο!» ( βίντεο-γκολ –λήψη από ελικόπτερο!!)