![ast-al-skili-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/ast-al-skili-eks.jpg)
![STNIKAS](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/02/STNIKAS-150x150.jpg)
Από ένα ημίχρονο είχαν Αστέρας Αλεξάνδρειας και Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου με το τελικό σκορ να βρίσκει τις δύο ομάδες ισόπαλες με 1-1.
Στο πρώτο ημίχρονο ο Αστέρας Αλεξάνδρειας έπαιξε καλύτερο ποδόσφαιρο, κυριάρχησε στο χώρο του κέντρου προσπάθησε να αναπτυχθεί από τις πτέρυγες και κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ με σουτ του Μοσχωβη στο 35΄ με το τέλος του α’ημίχρονου να βρίσκει νικήτρια των ομάδων του Αστέρα με 1-0.
![DSC03226](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/DSC032261.jpg)
Στην επανάληψη ο Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου ανέβασε την απόδοσή του κυριάρχησε στο χώρο του κέντρου και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 76΄ με τον Παπαδόπουλο ενώ θα μπορούσε να πάρει και την νίκη αν οι παίκτες του ήταν πιο εύστοχοι στην τελική προσπάθεια.
![DSC03234](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/DSC03234.jpg)
Διαιτητής Καραγκιζόπουλος με βοηθούς Μοσχόπουλο Δ. και Νησελίτη.
Συνθέσεις Αστέρας Αλεξάνδρειας: Αλεξόπουλος, Μπουκλάς, Κούκλας, Μοσχωβης, Μπουνταιτής, Θεοδωρίδης, Δάρλας, Ταραπόσος, Χαρπίδης, Στεργιόπουλος, Μοσχωβης.
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου: Μαυρόπουλος, Τσίπης, Κουτσιάδης, Μουρτσίλας, Νικολαΐδης, Παπαδόπουλος, Νούσιος, Τσίπης, Συρόπουλος, Μιμίνι, Πετικόπουλος.