![001](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/03/001.jpg)
Σε ένα δυνατό παιχνίδι, στο οποίο η γηπεδούχος ΑΕ Καψόχωρας «έπαιζε με την πλάτη στον τοίχο», ενώ ο φιλοξενούμενος Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων ήταν μάλλον αδιάφορος, φάνηκε να επικρατεί η ποιότητα και η εμπειρία του δεύτερου, αφού δεν αδιαφόρησε και πέρασε νικηφόρα με σκορ 0 – 2. Σε μεγάλους μπελάδες πλέον η Καψόχωρα, που μάλλον αποχαιρετάει την κατηγορία.
Παρακολουθείστε παρακάτω φωτογραφίες και βίντεο του αγώνα:
![bil2](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/02/bil2-225x300.jpg)
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ