ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 8 & 9/4/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.04.2017

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

 Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΑΡΑΧΟΥ 16.30 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

 Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ

 Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

 Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

 Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.04.2017

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)

——————————————————-

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

 Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 ΝΗΣΙΟΥ 16.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

 Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΣΧΟΙΝΑ 16.30 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ

 Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 ΑΓΚΑΘΙΑΣ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

 Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ

 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

 ΜΕΣΗΣ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

 Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ Γ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.30 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

 Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ

 Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 16.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 16.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

 Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

 Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

 Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

 ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 16.30 ΑΚΑΔ.ΠΟ.ΔΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ

 Διαιτητία: ΝΙΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘ – ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡ. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛ.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 1ος όμιλος(6η αγωνιστική)

——————————————————

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια – ΑΙΑΣ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ

 Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ

 Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΣΙΜΟΥ ΒΑΙΑ

 ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Μακεδον.Επισκοπης – ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ

 Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 10.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ

 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Προηγούμενο άρθρο58χρονος καθηγητής του 2ου Λυκείου Νάουσας πέθανε σε σχολική εκδρομή στην Κρήτη
Επόμενο άρθροΠλατύ: Αποτελέσματα κλήρωσης λαχείων του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Πλατέος. (Βίντεο-φωτό)